Neohodnoceno

Cookbook EN-DE

Kuchařka se 72 fotografickými recepty pro vaření na OFYRu
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Skladem (>5 ks)
Kód: CB-NO1-EN-DE
Značka: OFYR
1 590 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Kuchařka inspirovaná ikonickým konceptem vaření OFYR je plná jednoduchých receptů na chutná jídla. S láskou ji připravili profesionální šéfkuchaři Guy Weyts a Erik Sterckx. Každý ze 72 receptů v této knize využívá jednoduchých a lahodných ingrediencí, na kterých si vaši přátelé i rodina pochutnají. A protože teplo vyzařované z grilovacích ohnišť OFYR nabízí zábavu po celý rok, zařadili jsme recepty pro každé roční období.

  • Představivost je důležitým darem šéfkuchaře.
  • Kuchařka OFYR vám rychle pomůže v začátcích i tím, že různé techniky vaření pro OFYR jsou zde popsány a kombinovány inspirativním způsobem.
  • Snadné a dostupné recepty, ve kterých si vybere každý.
  • K dispozici v jazykových verzích holandština-francouzština a angličtina-němčina.

O značce OFYR

Lidé se shromažďovali u ohně, kde se cítili v bezpečí už od pradávných věků. V latentní touze po splynutí v daném okamžiku se svým já a mystičnem, které nás obklopuje, je proto přirozené hledat propojení v mihotajících plamenech. Je to v nás zakořeněné od našich předků. V dnešním uspěchaném světě je až zázrak najít si vnitřní klid, rovnováhu a čas na přemýšlení o našem nitru. Jsme obklopeni technikou, která nám umožňuje překonávat vzdálenosti o kterých se nám dřív ani nesnilo, ovšem kde se opravdu cítíme dobře? V jakých chvílích se cítíme skutečně spojeni jeden s druhým? Mnohé hezky strávené chvíle s našimi blízkými, začínají právě u dobrého jídla, moku a můžeme si je zpříjemnit i pohledem na mystický oheň, který v nás probudí naše předky.