Neohodnoceno

OFYR Butcher Block Storage 50 Corten Teak Wood

Pevný pracovní stůl s tealkovou deskou, korten. Limitované série. Rozměry 50 x 50 x 83 cm

Můžeme doručit do:
9.10.2023
Skladem (5 ks)
Kód: BBS-90-TW2
Značka: OFYR
23 990 Kč
Kategorie: OFYR Nábytek
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

OFYR Butcher Block Storage 50 je ideálním doplňkem modelů OFYR Classic, protože má masivní pracovní desku na přípravu jídla a nabízí prostor pro ukládání dřeva pod pracovní deskou. Pracovní deska je k dispozici z teakového dřeva.

  • Teakovou pracovní desku je vhodnější skladovat na suchém místě a pravidelně ošetřovat olejem vhodným pro kontakt s potravinami.
  • Modely v provedení z černé práškované oceli vyžadují více údržby než modely z Cortenu a jsou náchylnější k poškrábání a poškození i přesto, že mají kvalitní povrchovou úpravu.

O značce OFYR

Lidé se shromažďovali u ohně, kde se cítili v bezpečí už od pradávných věků. V latentní touze po splynutí v daném okamžiku se svým já a mystičnem, které nás obklopuje, je proto přirozené hledat propojení v mihotajících plamenech. Je to v nás zakořeněné od našich předků. V dnešním uspěchaném světě je až zázrak najít si vnitřní klid, rovnováhu a čas na přemýšlení o našem nitru. Jsme obklopeni technikou, která nám umožňuje překonávat vzdálenosti o kterých se nám dřív ani nesnilo, ovšem kde se opravdu cítíme dobře? V jakých chvílích se cítíme skutečně spojeni jeden s druhým? Mnohé hezky strávené chvíle s našimi blízkými, začínají právě u dobrého jídla, moku a můžeme si je zpříjemnit i pohledem na mystický oheň, který v nás probudí naše předky.