Neohodnoceno

Bowl 57 Grid - grilovací rošt

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 902304970
Značka: Höfats
1 369 Kč
Kategorie: Bowl
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Rošt na grilování

Bowl 57 Grid

Höfats Bowl Grid - grilovací rošt nerez

Rošt na grilování - nerezová mřížka na gril je odolná proti korozi díky leštěnému povrchu z nerezové oceli. Nově je nerezový rošt na gril vyztužen třemi opěrnými body a přídavnou stabilizační vzpěrou. Posuňte grilování na vyšší úroveň - rošt Bowl 57 Grid Höfats lze snadno zkombinovat s planchou nebo druhou polovinou nerezového roštu.

Mřížka na grilování na ohniště Bowl 57 -  je dvoudílná, 2 díly mřížky tvoří dohromady celou výplň - ohniště - grilu. Tento grilovací rošt poskytuje velký prostor pro kuchařskou fantazii a je výzvou pro každého gril mana - má průměr 57 cm.

Nerezový grilovací rošt

Bowl Grid je vyroben z ušlechtilé nerezi, z tyčí o průměrů 6 mm! Bowl Grid - grilovací rošt nerez má i další vychytávku: můžete jej zkombinovat s grilovací plotnou Bowl Plancha! Stačí používat jen jednu polovinu roštu a na druhou polovinu grilu umístíte litinovou grilovací plotnu Bowl Plancha z volitelného příslušenství. Tak můžete efektivně grilovat současně na roštu i na grilovací plotně Plancha. 

Grilovací kleště Höfats Tongs - přemístí i horký grilovací rošt 

Bowl Grid - mřížka na grilování má další plus: jednoduše se s ní pracuje. Zvednete a přemístíte ji pomocí kleštěmi na grilování Höfats Tongs, které jsou k tomu určeny! V neposlední řadě jistě potěší i fakt, že náš grilovací rošt můžete jednoduše a snadno umýt v myčce na nádobí! 

Rošt na grilování Bowl 57 Grid:

  • grilovací rošt nerez (1 díl - polovina kruhu)
  • mřížka na gril je vyrobena ze silných nerezových tyčí o průměru 6 mm
  • povrchová úprava: pochromování
  • lze kombinovat s litinovou plotnou na gril Plancha
  • lze umývat v myčce na nádobí
  • lze ho zvedat a přemístit pomocí grilovacích kleští Tongs

Další užitečné příslušenství ke grilu najdete zde: Příslušenství na grilování

O značce Höfats:

Ohlédnutím do roku 2015 se můžeme podívat na historii firmy Höfats. Během studia strojního inženýrství se potkali budoucí zakladatelé firmy Höfats, Thomas a Christian, kteří se stali přáteli a pokračovali ve společném studiu produktového designu v Berlíně. Jedinečné propojení inženýr a zároveň konstruktér dalo do vínku vytvořit firmu zabývající se neotřelými prvky funkčnosti s jedinečnými prvky designu ve svých výrobcích.

Zpět do obchodu