Neohodnoceno

Bowl 70 Grid - grilovací rošt

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 902304969
Značka: Höfats
2 739 Kč
Kategorie: Bowl
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Nerezová mřížka na gril

Bowl 70 Grid

Höfats Bowl Grid - grilovací rošt nerez

Nerezová mřížka na gril - rošt je odolný proti korozi díky leštěnému povrchu z nerezové oceli. Nově je mřížka vyztužena třemi opěrnými body a přídavnou stabilizační vzpěrou. Chcete-li kulinářsky zážitek posunout na vyšší úroveň, lze rošt Bowl 70 Grid Höfats snadno kombinovat s planchou nebo druhou polovinou grilovacího roštu.

Grilovací rošt nad ohniště - gril Bowl -  je dvoudílný, 2 díly mřížky tvoří dohromady celou výplň grilu - ohniště. Tento rošt na grilování poskytuje dostatečný prostor pro vaši kuchařskou fantazii a je výzvou pro každého fajnšmekra - má průměr 70 cm.

Nerezový grilovací rošt

Bowl Grid je vyroben z ušlechtilé nerezi, z tyčí o průměrů 6 mm! Bowl Grid - grilovací rošt nerez má i další vychytávku: můžete jej zkombinovat s grilovací plotnou Bowl Plancha! Stačí používat jen jednu polovinu roštu a na druhou polovinu grilu umístíte litinovou grilovací plotnu Bowl Plancha z volitelného příslušenství. Tak můžete efektivně grilovat současně na roštu i na grilovací plotně Plancha. 

Grilovací kleště Höfats Tongs - přemístí i horký grilovací rošt 

Bowl Grid - grilovací rošt nerez má další plus: jednoduše se s ním manipuluje. Můžete jej zvednout a přemístit za pomoci grilovacích kleští Höfats Tongs, které jsou k tomu přímo určeny! V neposlední řadě vás jistě potěší, že náš nerezový grilovací rošt můžete jednoduše a snadno umýt v myčce na nádobí! 

Nerezová mřížka na gril Bowl 70 Grid:

  • nerezový grilovací rošt (1 díl - polovina kruhu)
  • mřížka na gril je vyroben ze silných nerezových tyčí o průměru 6 mm
  • povrchová úprava: pochromování
  • lze kombinovat s litinovou deskou na gril Plancha
  • lze umývat v myčce na nádobí
  • lze ho zvedat a přemístit pomocí grilovacích kleští Tongs

Další tipy na grilovací pomůcky najdete zde: Příslušenství ke grilu

O značce Höfats:

Ohlédnutím do roku 2015 se můžeme podívat na historii firmy Höfats. Během studia strojního inženýrství se potkali budoucí zakladatelé firmy Höfats, Thomas a Christian, kteří se stali přáteli a pokračovali ve společném studiu produktového designu v Berlíně. Jedinečné propojení inženýr a zároveň konstruktér dalo do vínku vytvořit firmu zabývající se neotřelými prvky funkčnosti s jedinečnými prvky designu ve svých výrobcích.

Zpět do obchodu