Neohodnoceno

ELEMENTI Sofia

Designový terasový stůl s ohništěm z keramiky.

Můžeme doručit do:
9.10.2023
Skladem (2 ks)
Kód: 703
Značka: ELEMENTI
67 250 Kč
Kategorie: Ohniště ELEMENTI
Hmotnost: 110 kg
ELEMENTI Sofia 1 W
ZDARMAZDARMA
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Elegantní a luxusní stůl, precizní zpracování, topný výkon srovnatelný s klasickým krbem na dřevo, úžasný vzhled přírodního mramoru. Se stolem SOFIA trefíte do černého a na Vaší terase už nikdy nebude zima. Vzhled stolu potěší oko nejnáročnějšího zákazníka. Součástí dodávky je odobíratelný kryt, který ohniště dokonale zamaskuje a zůstane Vám k dispozici celá plocha stolu. Kvalitní keramický povrch je upevněn na ocelovém rámu. Materiál je odolný UV záření a tím nejtěžším povětrnostním vlivům. Výplň ohniska tvoří dekorační sklo, takzvané FIRE GLASS - drcené kalené sklo bronzové barvy, která dodá plameni punc jedinečnosti. Všechny naše stoly splňují ty nejnáročnější kritéria a jsou plně certifikovány u nás i ve světě 

Elegance a luxus se snoubí v stole SOFIA. Precizní zpracování a dokonalý povrch definují ten nejvyšší standard ohřevu a atmosféry kterékoliv terasy. Odpočinek, klid a zahození starostí je druhým jménem toho špičkového kusu nábytku. Je určen pro všechny, kteří chtějí to nejlepší z nejlepšího a nechtějí na své terase řešit žádné kompromisy. 
 

O značce ELEMENTI:

ELEMENTI je skupina umělců a řemeslníků, kteří jsou odhodláni přinést na trh odvážné vnější prvky. Naší vizí je navrhovat a vyrábět produkty, které jsou uměleckou kombinací formy a funkce. Ať už je Vaše preference naturální, historická či moderní, najdete u nás ten správný kousek světla a tepla.

Bez kouře a zápachu:

Romantice praskajícího hořícího dřeva se asi nevyrovná nic. Na moderní terase dnešní doby může být však cena za to praskání příliš vysoká. Kouř či zápach si nemůžeme často dovolit ať už kvůli sobě nebo kvůli sousedům. Moderní plynové ohniště ELEMENTI tedy vybralo ty nejpodstatnější výhody otevřeného ohně a stvořilo tak ten nejpřirozenější terasový ohřívač či romantické osvětlení terasy, aniž byste se museli obávat štípání očí z kouře či nadávek od sousedů. U plynového ohniště můžete zapomenout na kácení dřeva, či foukání na ohořelé dřívka, neboť oheň založíte během sedání si na Vaše terasové posezení jednou rukou, zatímco v druhé ruce můžete držet sklenku vína ...

Prodloužení sezóny na terase:

Každý terasový ohřívač či zahradní ohniště má své neocenitelné poslání a to prodloužit Vám možnost zůstat na terase, zahradě či balkoně. Strávit více času na vzduchu, při západu slunce či pod hvězdami bez ohledu na venkovní teplotu či roční období. Otevřený oheň uprostřed stolu Vám vytvoří soukromý letní večer během celého roku.

Vlastnosti:

Rozměry: 100 x 100 x 43 cm
Váha: 110kg
Typ plynu: Propan, Propan / Butan
Výkon: 17,5kW
Plynová láhev: Mimo stolu
Spotřeba: 800-900 g/h

Obsah balení:

  • Keramický kryt ohniště v dekoru stolu - černý mramor
  • Dekorační sklo na překrytí ohniska v barvě Bronz
  • Ochranný textilní obal na překrytí stolu
  • Regulátor plynu a přívodní hadice dlouhá 3m
  • AAA baterie k zapalování
  • Návod k použití

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat dekorační sklo do ohniska, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo.

ELEMENTI je skupina umělců a řemeslníků, kteří jsou odhodláni přinést na trh odvážné vnější prvky. Naší vizí je navrhovat a vyrábět produkty, které jsou uměleckou kombinací formy a funkce. Ať už je Vaše preference naturální, historická či moderní, najdete u nás ten správný kousek světla a tepla.