Neohodnoceno

OFYR Cast Iron Casserole Set 21-26

Sada dvou litinových hrnců o průměru 21 a 26 cm.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: OA-CI-C-SET-21-26
Značka: OFYR
3 890 Kč
Kategorie: OFYR Příslušenství
Hmotnost: 22.5 kg
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Tato sada zahrnuje dva elegantní litinové hrnce o průměru 21 a 26 cm. Tyto hrnce se dokonale hodí k přípravě všech druhů pokrmů na plotně grilovacího ohniště OFYR. Hrnce se vyznačují dokonalou distribucí tepla. Držátko na poklici hrnce se může velmi zahřát. K sejmutí horké poklice proto používejte žáruvzdorné rukavice, jako například rukavice OFYR Gloves.

  • Vaše grilovací ohniště OFYR je ideální pro vaření pokrmů v hrnci. Na plotně, na grilu, ale také v peci na pizzu.
  • Hrnce i poklice jsou vyrobeny z litiny. Snadno je očistíte mýdlovou vodou, poté je dobře vysušte a znovu potřete olejem pro delší životnost. Nedoporučujeme výrobek mýt v myčce na nádobí.
  • Pouze pro použití na grilovacím ohništi OFYR.
  • Hrnce i poklice se mohou silně zahřívat: při zvedání poklice nebo hrnce vždy používejte rukavice.

O značce OFYR

Lidé se shromažďovali u ohně, kde se cítili v bezpečí už od pradávných věků. V latentní touze po splynutí v daném okamžiku se svým já a mystičnem, které nás obklopuje, je proto přirozené hledat propojení v mihotajících plamenech. Je to v nás zakořeněné od našich předků. V dnešním uspěchaném světě je až zázrak najít si vnitřní klid, rovnováhu a čas na přemýšlení o našem nitru. Jsme obklopeni technikou, která nám umožňuje překonávat vzdálenosti o kterých se nám dřív ani nesnilo, ovšem kde se opravdu cítíme dobře? V jakých chvílích se cítíme skutečně spojeni jeden s druhým? Mnohé hezky strávené chvíle s našimi blízkými, začínají právě u dobrého jídla, moku a můžeme si je zpříjemnit i pohledem na mystický oheň, který v nás probudí naše předky.

 

Zpět do obchodu