Neohodnoceno

OFYR Tabl'O Cast Iron Casserole Set

Sada litinového hrnce s poklicí a litinového grilovacího podstavce s vyjímatelným litinovým grilovacím roštem pro OFYR Tabl'O.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (3 ks)
Kód: O-TABLO-CS-SET
Značka: OFYR
2 490 Kč
Kategorie: OFYR Stolní gril
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Tato sada promění stolní gril OFYR Tabl'O v kompletní kuchyni pro stolní vaření. Sada se skládá z elegantního litinového hrnce s poklicí o průměru 21 cm, litinového grilovacího podstavce s vyjímatelným litinovým grilovacím roštem, na kterém hrnec přesně sedí, a ze 4 dřevěných špachtlí, kterými lze očistit plotnu. Hrnec lze použít k přípravě celé řady pokrmů nad rozpáleným grilem Tabl'O. Představte si například sýrové fondue v hrnci a zároveň zeleninu na plotně. Grilovací podstavec s roštem lze také použít pro grilování malých pokrmů, pokud se mřížka otočí.

  • Gril i hrnec jsou vyrobeny z litiny. Snadno se čistí mýdlovou vodou. Dobře hrnec osušte a před uskladněním znovu naneste ochrannou vrstvu oleje.
  • Pouze pro použití na stolním grilu Tabl'O nebo grilovacím ohništi OFYR.
  • Gril i hrnec se mohou silně zahřívat: při zvedání poklice nebo hrnce vždy používejte rukavice.

O značce OFYR

Lidé se shromažďovali u ohně, kde se cítili v bezpečí už od pradávných věků. V latentní touze po splynutí v daném okamžiku se svým já a mystičnem, které nás obklopuje, je proto přirozené hledat propojení v mihotajících plamenech. Je to v nás zakořeněné od našich předků. V dnešním uspěchaném světě je až zázrak najít si vnitřní klid, rovnováhu a čas na přemýšlení o našem nitru. Jsme obklopeni technikou, která nám umožňuje překonávat vzdálenosti o kterých se nám dřív ani nesnilo, ovšem kde se opravdu cítíme dobře? V jakých chvílích se cítíme skutečně spojeni jeden s druhým? Mnohé hezky strávené chvíle s našimi blízkými, začínají právě u dobrého jídla, moku a můžeme si je zpříjemnit i pohledem na mystický oheň, který v nás probudí naše předky.

 

Zpět do obchodu