Neohodnoceno

The Bastard Urban Compact s vyvýšeným stojanem a kolečky

The Bastard Compact je skvělý kdekoli s ním budeš. Zaplňuje mezeru modely Small a Medium. Tento model zabírá velmi málo místa a stále disponuje všemi výhodami grilu Kamado. Na vaší střeše, terase nebo balkónu - nebo si ho vezměte na dovolenou. Kompaktní velikost je prostě perfektní pro vaši rodinu nebo skupinu přátel.

Praktický set s vyvýšeným stojanem a kolečky.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (5 ks)
Kód: BU211
Značka: The Bastard
22 138 Kč
Kategorie: The Bastard
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Nejkvalitnější keramika

Na výrobu The Bastard se používají jen ty nejlepší materiály. Je vyroben ze speciální kordieritové keramiky, takže je 100% odolný vůči extrémně vysokým teplotám. Bastard navíc obsahuje vnitřní izolační keramickou vložku.

Ultimátní chuťový zážitek

';shoptet.content.colorboxFooter = '

';shoptet.customer = {};shoptet.csrf = shoptet.csrf || {};shoptet.csrf.token = 'csrf_PcaFShuT30f7ba7ac880a303';shoptet.csrf.invalidTokenModal = '

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

';shoptet.csrf.formsSelector = 'csrf-enabled';shoptet.csrf.submitListener = true;shoptet.csrf.validateURL = '/action/ValidateCSRFToken/Index/';shoptet.csrf.refreshURL = '/action/RefreshCSRFTokenNew/Index/';shoptet.csrf.enabled = false;shoptet.config.googleAnalytics ||= {};shoptet.config.googleAnalytics.isGa4Enabled = true;shoptet.config.googleAnalytics.route ||= {};shoptet.config.googleAnalytics.route.ua = "UA";shoptet.config.googleAnalytics.route.ga4 = "GA4";