Neohodnoceno

OFYR Plate Extension Set XL

Stojan na gril s integrovaným Food Bumperem a separátní plotnu pro modely OFYR XL.

Položka byla vyprodána…
2
Kód: OA-PES-XL
Značka: OFYR
23 500 Kč
Kategorie: OFYR Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg
Položka byla vyprodána…
OFYR Plate Extension Set XL
Novinka
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Plate Extension XL pozvedne vaši cooking show na vyšší level. Tento speciální set pro modely OFYR XL obsahuje stojan na gril s integrovaným Food Bumperem a separátní plotnu 85, která se položí na stojan, takže nad ohněm si vytvoříte ještě jedno parto  OFYR 85. Na této zvýšené plotně můžete použít standardní příslušenství pro modely 85, jako je Grill Round 85, Skewers Ring 85 nebo Pizza Oven 85 nebo Rotisserie Set. S touto sadou získáte ještě více místa na ultimátní vaření a věřte, že vytažení do výšky přidá vašemu vaření poslední chybějící rezervy ve fotogenetičnosti.

  • Stojan má integrovaný Food Bumper, takže je mimořádně stabilní i při vyšší zátěži. Nepokoušejte se plotnu 85 posadit na standardní Grill Round XL, právě z důvodu stability.
  • Může být použit s přiloženou plotnou 85. Místo plotny můžete použít grilovací mřížku ze sady Grill Round XL.
  • Kombinujte s příslušenstvím pro OFYR Classic 85, jako je Pizza Oven 85, Rotisserie Set, Grill Round 85 nebo Horizontal Skewers Ring 85.
 

O značce OFYR

Lidé se shromažďovali u ohně, kde se cítili v bezpečí už od pradávných věků. V latentní touze po splynutí v daném okamžiku se svým já a mystičnem, které nás obklopuje, je proto přirozené hledat propojení v mihotajících plamenech. Je to v nás zakořeněné od našich předků. V dnešním uspěchaném světě je až zázrak najít si vnitřní klid, rovnováhu a čas na přemýšlení o našem nitru. Jsme obklopeni technikou, která nám umožňuje překonávat vzdálenosti o kterých se nám dřív ani nesnilo, ovšem kde se opravdu cítíme dobře? V jakých chvílích se cítíme skutečně spojeni jeden s druhým? Mnohé hezky strávené chvíle s našimi blízkými, začínají právě u dobrého jídla, moku a můžeme si je zpříjemnit i pohledem na mystický oheň, který v nás probudí naše předky.

 

Zpět do obchodu