Neohodnoceno

OFYR Rotisserie Set (for model 85 and 100)

Set na rožnění.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: OA-R-SET
Značka: OFYR
7 990 Kč
Kategorie: OFYR Příslušenství
Hmotnost: 7.5 kg
OFYR Rotisserie Set (for model 85 and 100)
Novinka
ZDARMAZDARMA
Dárky k objednávkce zdarma
DÁRKY K OBJEDNÁVCE
Využijte našich akcí a obdržte dárky k nákupu.
DOPRAVA ZDRARMA
DOPRAVA ZDARMA
Při objednávce nad 5 tisíc korun máte u nás dopravu zdarma.
Dotazy
RYCHLÁ ODPOVĚĎ NA DOTAZY
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů nás neváhejte kontaktovat.

Opravdoví fanoušci vaření na ohni potřebují i rožeň. Co může být lepšího než pečení velkých kusů masa nebo drůbeže na rožni nad grilovacím ohništěm OFYR nebo vaření v zavěšeném hrnci.

Tato sada je určena k použití na obou velikostech grilovacího ohniště OFYR 85 i OFYR 100, při změně modelu pouze vyměníte spojovací nosník.

Sada se skládá ze dvou velmi pevných nerezových stojanů, které se připevní k plotně, dvou nerezových spojovacích profilů (jednoho pro modely OFYR 85 a druhého pro modely OFYR 100), které nahoře pevně spojují oba stojany, špízu s otočnými vidlicemi a dvěma velkými a dvěma malými hroty pro uchycení masa nebo drůbeže, a také z háčku ve tvaru písmene S, který slouží k zavěšení hrnce.

Stojany mají 6 drážek pro umístění špízu, takže si sami můžete zvolit správnou výšku opékání podle výšky plamenů. Do těchto drážek můžete umístit i naše špízové meče Skewers 85 nebo Skewers 105 a využít možnosti pečení na více výškových úrovních najednou.

Působením ohně se stojany, spojovací profil i špíz značně zahřívají. Proto doporučujeme vždy při obsluze OFYR Rotisserie Set používat rukavice odolné vůči teplu, jako například rukavice OFYR Gloves Brown nebo OFYR Gloves Black.

Pro větší pohodlí nabízíme také bateriový motor Rotisserie Motor na automatické otáčení špízu .

    • Sada Dodává se s hákem ve tvaru S, na který lze zavěsit hrnec.
    • Souprava na rožnění se ovládá ručně a není vybavena motorem. V nabídce je Rotisserie Motor jako samostatný produkt
    • Souprava se musí nainstalovat před zapálením ohně.
    • Po zahřátí plotny je třeba znovu dotáhnout šrouby, které připevňují soupravu k plotně. Vždy používejte žáruvzdorné rukavice

O značce OFYR

Lidé se shromažďovali u ohně, kde se cítili v bezpečí už od pradávných věků. V latentní touze po splynutí v daném okamžiku se svým já a mystičnem, které nás obklopuje, je proto přirozené hledat propojení v mihotajících plamenech. Je to v nás zakořeněné od našich předků. V dnešním uspěchaném světě je až zázrak najít si vnitřní klid, rovnováhu a čas na přemýšlení o našem nitru. Jsme obklopeni technikou, která nám umožňuje překonávat vzdálenosti o kterých se nám dřív ani nesnilo, ovšem kde se opravdu cítíme dobře? V jakých chvílích se cítíme skutečně spojeni jeden s druhým? Mnohé hezky strávené chvíle s našimi blízkými, začínají právě u dobrého jídla, moku a můžeme si je zpříjemnit i pohledem na mystický oheň, který v nás probudí naše předky.

 

Zpět do obchodu